Abstrakcyjny wzór 10
1/15

TO JA 

PSTRYKAWKA

Fotografia to moja pasja od wielu lat, wspaniała przygoda i sposób na życie, który codziennie dodaje mi skrzydeł i pozwala poznawać wielu cudownych ludzi. Dzięki niej mogę uczestniczyć i łapać w kadrze emocje, niezapomniane chwile i spełniać marzenia moich klientów.

Zapraszam do mojego świata - kolorowego świata pstrykawki.

Basia Ogrodniczak 

Abstrakcyjny wzór 16

Ślubne

Galeria reportaży oraz sesji ślubnych.

Dzieci

Galeria sesji noworodkowych dzieci oraz ciążowych.

Indywidualne

Sesje beauty, kobiece, na zamówienie, indywidualne.

SESJE PRYWATNE

Pełne emocji i wzruszeń, chwile złapane w kadrze, zdjęcia to wspaniała pamiątka na wiele lat.

Fotografie z uroczystości ślubnych, sesje ciążowe lub noworodkowe oraz sesje indywidualne podczas których realizuję wszystkie najskrytsze fantazje oraz wizje.

VIDEO?

Teledysk ślubny, być może podziękowanie dla rodziców,

klip z urodzin czy ze spotkania rodzinnego, Wszędzie tam towarzyszą wam emocje, emocje które ja staram się zachować dla was i zmontować w przepiękną pamiątkę, do której będziecie wracać z uśmiechem przez wiele kolejnych lat.

NAPISZ

Jeśli masz jakiś pomysł, szukasz fotografa lub filmowca do współpracy,  skontaktuj się ze mną. 

Napisz lub zadzwoń,  umówimy się na kawę i porozmawiamy osobiście. Nowe wyzwania, nowi ludzie, kontakty to dla mnie ogromna radość i możliwość rozwoju,

a ja dzięki temu czuję, że żyję!

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

OBSERWUJ

Zapraszam na mój profil zarówno na Facebook jak i Instagramie, tam można mnie poznać trochę lepiej, zobaczyć na bieżąco (no w miarę na bieżąco) czym się zajmuję i co obecnie robię. Tam pojawiają się zarówno sesje jak i projekty video, tam można również zapytać, porozmawiać.